ChevronLeftLongChevronRightLongasidearrowcartCheckcheckedCheckGreenCheckRedchevron-down-whitechevron-downChevronDownChevronUpcontactdownload-clouddownloadEmailBlueEmailRedenCheckEyelockmagnifymenuminusPinBluePinRedplplus

O nas

Europejskie Biuro Ochrony Finansów powstało w 2012 r. z myślą o Przedsiębiorcach. Koncepcja powstania oparta o wieloletnie doświadczenie w branży windykacyjnej, tysiące poprowadzonych spraw w Polsce i za granicą.

Działalność

Działalność

Niestabilność polskiego rynku oraz mentalność płatnicza w Polsce to baza do założenia organizacji której misją była i jest obsługa należności ze szczególnym naciskiem na bezpieczeństwo finansów oraz relacje biznesowe Klientów spółki ze swoim kontrahentami.

EBOF działa tylko i wyłącznie w sektorze B2B. Nie działamy szablonowo. Nie obsługujemy zleceń z obszaru B2C. Dla nas każde zlecenie stanowi odrębną całość, nad którą pracuje zespół doświadczonych specjalistów, przygotowując strategię windykacyjną dostosowaną do indywidualnego przypadku.

Know-how

Know-how

Unikalne know-how daje gwarancję obsługi na najwyższym poziomie. Stanowimy markę o ugruntowanej i silnej pozycji wśród firm serwisujących należności biznesowe w tej części Europy.